top of page

BEAUTY TRADE

- SOTHYS

ŁADOWANIE...

1

Ładowanie...

2

Lorem Ipsum is simply dummy text

3

Lorem Ipsum is simply dummy text

Następny moduł >

Lorem Ipsum

ŁADOWANIE...

ŁADOWANIE...

Digi-Esthetique™ to flagowa technika masażu marki Sothys. Charakterystyczne ruchy opracowane zostały specjalnie przez i dla terapeutów skóry – kosmetologów, w celu optymalizacji wchłaniania składników aktywnych i efektów zabiegu.


Digi-Esthetique™ stanowi połączenie różnych technik masażu zaczerpniętych z kultur Wschodu i Zachodu. Znajdziemy tu inspiracje medycyną chińską (Qi = przepływ energii przez meridiany) i japońskim shiatsu (ucisk palca), a także dobrze znane techniki modelowania, takie jak masaż tkanek miękkich, ugniatanie i drenaż.
Precyzja ..

Masaż skomponowany jest tak, aby zapewnić klientowi optymalne odprężenie i niesamowicie przyjemne przeżycie zmysłowe. Podczas Zabiegów Intensywnych Sothys, masaż Digi-Esthetique™ ma miejsce na kilku różnych etapach. Wizją marki jest (poprzez połączenie techniki Digi-Esthetique™ i precyzyjnych protokołów) zapewnienie, że wszystkie zabiegi przeprowadzane są z taką samą starannością i profesjonalizmem, niezależnie od tego, czy odbywają się w Paryżu, Nowym Jorku, Tokyo, Bergen, czy w Warszawie.Sztuka wykonywania zabiegów Sothys

Za wyjątkowością zabiegów Sothys kryje się wiele przemyśleń, a doświadczenia klientów są obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek. W czasach, gdy wszystko można kupić online, niezwykle ważne dla instytutu urody, pozostają troskliwe i profesjonalne dłonie doświadczonej kosmetyczki. Zabieg Sothys to prawdziwe rzemiosło, w którym kosmetolog niezmiennie doskonali swoje umiejętności. Masaż Digi-Esthetique™ łączy kolejne etapy zabiegu, aby od poczatku do końca rytuału, zapewnić dobry przepływ energii.


Digi-Esthetique™ składa się z 3 części:

  1. Digi-Esthetique™ peeling: w połączeniu z masażem szyi i ramion (4 min)

  2. Digi-Esthetique™ masaż główny: masaż twarzy, szyi, ramion i dekoltu (12-15 min)

  3. Digi-Esthetique™ maska: akupresura na skórze głowy (2-5 min)


Nigdy nie zostawiamy klienta podczas zabiegu. Po nałożeniu produktów na skórę, na określony czas, wykonywany jest dodatkowy masaż. Stanowi to ogromną wartość dodaną, ponieważ klient ma poczucie, że dostaje coś więcej niż „tylko” zabieg na twarz.Technikę masażu Digi-Esthetique™ można znaleźć w naszych najbardziej zaawansowanych zabiegach:

  • Hydra 4Ha Intensywny Zabieg Nawilżający

  • ßP3 Intensywny Zabieg Odmładzający

  • Detox Energie™ Intensywny Zabieg Energizujący i Ochronny

  • Rytuał Excellence Secrets® de Sothys – zabieg na twarz

„Dzięki zabiegom Sothys zabierasz klienta w zmysłową podróż, zapewniając jednocześnie skórze wszelkie jej potrzeby. Sztuka polega na łączeniu tego, co efektywne z przyjemnym. Doświadczenie klienta zaczyna się w momencie, kiedy przekroczy próg salonu, a kończy się, w momencie kiedy go opuszcza.” -Teresa M.


W załłaczeniu znajdziesz:

  • Techniki masażu – dokument PDF

  • Prezentacja genezy masażu Digi-Esthetique™

*Więcej filmów przedstawiających specjalistyczne masaże znajdziesz wybierając konkretny zabieg.

MATERIAŁY DO POBRANIA

Ładowanie ...

Materiał 2

Materiał 3

TEST Z LEKCJI

Pytania:

10

Punkty lojalnościowe:

5

Wynik:

8/10

-

80%

-

Status:

21.01.24 18:34

bottom of page