top of page

BEAUTY TRADE

- SOTHYS

ŁADOWANIE...

1

Ładowanie...

2

Lorem Ipsum is simply dummy text

3

Lorem Ipsum is simply dummy text

Następny moduł >

Lorem Ipsum

ŁADOWANIE...

ŁADOWANIE...

Z wielkim szacunkiem dla natury..


Prezes Bernard Mas pracował od 2006 roku nad rozwojem Les Jardin Sothys®. Ogród botaniczny zajmuje powierzchnię czterech hektarów i znajduje się na terenie chronionego rezerwatu przyrody w regionie Corrèze. Można tu spotkać dużą liczbę lokalnych roślin w pięknie zaprojektowanym krajobrazie, a ogród stał się symbolem podejścia Sothys do natury i zrównoważonego rozwoju oraz roli odpowiedzialnego producenta.
Les Jardin Sothys - Ogrody Sothys stały się również ważne dla zaawansowanych badań. Oddzielny zespół pracuje nad bogatą roślinnością, w celu znalezienia innowacyjnych, interesujących i poprawiających jakość skóry składników aktywnych. Sothys współpracuje z wieloma lokalnymi producentami surowców organicznych, które często są pozyskiwane w drodze ręcznego zbioru.


Jako silny symbol wyrażający szacunek marki do natury, Les Jardins Sothys w Auriac (Corrèze) są źródłem ciągłej inspiracji i świadczą o zaangażowaniu marki w zrównoważony rozwój.


Sothys inwestuje 1% swoich przychodów w ochronę przyrody - poprzez Les Jardins Sothys ™ oraz zarządzając w sposób zrównoważony swoim 4-hektarowym terenem, znajdującym się w obrębie 26-hektarowego, chronionego rezerwatu leśnego.

Istnieje możliwość odwiedzenia Les Jardins Sothys jako osoba prywatna i rozkoszowanie się spacerem pośród niecodziennej roślinności ogrodów. Często organizowane są tu koncerty i loty balonem, a dobry lunch lub kolację można zjeść w doskonałej restauracji, która poszczycić się może wzmianką w słynnym przewodniku Michelin.

Oficjalna strona Les Jardin Sothys ®: https://www.sothys.fr/fr/les-jardins-sothys-creation-actifs-vegetaux
MATERIAŁY DO POBRANIA

Ładowanie ...

Materiał 2

Materiał 3

TEST Z LEKCJI

Pytania:

10

Punkty lojalnościowe:

5

Wynik:

8/10

-

80%

-

Status:

21.01.24 18:34

bottom of page