top of page

BEAUTY TRADE

- SOTHYS

ŁADOWANIE...

1

Ładowanie...

2

Lorem Ipsum is simply dummy text

3

Lorem Ipsum is simply dummy text

Następny moduł >

Lorem Ipsum

ŁADOWANIE...

ŁADOWANIE...

Bon jour!


Witaj w świecie marki Sothys.


Akademia Sothys to cyfrowy portal wiedzy dla kosmetologów i gabinetów kosmetycznych współpracujących z Sothys. Tutaj znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o marce, produktach i zabiegach.


Sprzedaż produktów i zabiegów Sothys odbywa się wyłącznie za pośrednictwem wyspecjalizowanych gabinetów kosmetycznych. Dlatego też wiedza i profesjonalizm są podstawą naszej filozofii. Zależy nam, aby wszyscy kosmetolodzy Sothys oraz salony partnerskie miały możliwość zdobycia jak najszerszej wiedzy, aby czuli nasze wsparcie i mieli do dyspozycji profesjonalne narzędzie, jakim jest akademia i cały nasz serwis.


W każdym module lub lekcji znajdziesz dedykowane materiały, którymi mogą być filmy z zabiegami, pliki z procedurami, krokami masażu i informacjami o produktach. Niektóre lekcje będą zawierały test sprawdzający Twoją wiedzę, który należy wypełnić online. Zaliczony test pokazuje, że przyswoiłeś wiedzę w danym temacie i stałeś się ekspertem.


Akademia Sothys została uruchomiona latem 2024 roku i w przyszłości będzie regularnie aktualizowana o nowe treści i kursy.
MATERIAŁY DO POBRANIA

Ładowanie ...

Materiał 2

Materiał 3

TEST Z LEKCJI

Pytania:

10

Punkty lojalnościowe:

5

Wynik:

8/10

-

80%

-

Status:

21.01.24 18:34

bottom of page