top of page

Zapraszamy do współpracy.

Beauty Trade - wyłączny dystrybutor na rynku polskim selektywnych marek kosmetycznych: Sothys, Guam oraz MEI. Każda z firm kosmetycznych, z jaką mamy przyjemność współpracować, wyróżnia się charakterystyczną dla siebie filozofią oraz ofertą produktową. Każda z nich jest inna, ciekawa, wyjątkowa i niepowtarzalna.

Posiadając w ofercie tak różnorodne, profesjonalne marki kosmetyczne, z bogatą propozycją pielęgnacyjną, stajemy się idealnym partnerem dla SPA oraz Gabinetów Kosmetycznych. Misją naszej firmy jest budowanie nowoczesnej i prężnie działającej sieci sprzedaży, opartej na lojalnej współpracy z klientami oraz dostawcami. Zapewniamy nowoczesny serwis na najwyższym poziomie, bogaty program szkoleń, wsparcie marketingowe i merchandisingowe, opiekę reprezentanta handlowego oraz wykwalifikowanego trenera marki.

Produkty Sothys, Guam, Micro Cell oraz MEI polecamy jako jedne z najlepszych na rynku.

SOTHYS PARIS

Sothys, awangardowy koncept, od ponad 75 lat dedykowany wyłącznie instytutom urody oraz spa. Ekskluzywna, francuska, firma rodzinna oferująca innowacyjne rozwiązania w profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Marka rozpoznawana globalnie, w ponad 120 krajach i obecna w 20 000 gabinetów kosmetycznych. 

BEAUTY TRADE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO
biuro@beautytrade.pl

+48 608 412 307
+48 881 695 052 


SPRZEDAŻ
+48 600 099 125
+48 881 695 053
+48 662 101 488

MEI

MEI - Migliori Erbe Italiane – najlepsze włoskie zioła. Specjalnością marki są wyłącznie naturalne produkty, wytwarzane we Włoszech od 1988 roku, które służą pięknu skóry i ciała oraz doskonałemu samopoczuciu. Znakomitość „Made in Italy” oparta jest na sile życiowej dzikich roślin oraz wykorzystywaniu najczystszych, jadalnych olejków eterycznych - absolutów, działających w idealnej synergii z fitokosmetykami i wykonywanymi na ich bazie masażami.

ZARZĄD

+48 605 110 213
emilia.pason@beautytrade.pl

Emilia Pasoń

MANAGING PARTNER / CEO

ZARZĄD

+48 600 099 125
pawel.binkowski@beautytrade.pl

Paweł Bińkowski

MANAGING PARTNER / SALES DIRECTOR

MARKETING

+48 735 97 44 69
monika.jakimowska@beautytrade.pl

Monika Jakimowska

MARKETING & COMMUNICATION MANAGER

SZKOLENIA

+48 668 889 078
katarzyna.olszewska@beautytrade.pl

Katarzyna Olszewska

TRAINING MANAGER

SPRZEDAŻ

+48 662 101 488
ilona.siudak@beautytrade.pl

Ilona Siudak

WELLNESS & SPA MANAGER

SPRZEDAŻ

+48 881 695 053
kamil.chelstowski@beautytrade.pl

Kamil Chełstowski

SALES MANAGER

LOGISTYKA / MAGAZYN / BIURO

+48 606 412 307
malgorzata.blaszczyk@beautytrade.pl

Małgorzata Błaszczyk

OFFICE SPECIALIST

LOGISTYKA / MAGAZYN / BIURO

+48 881 695 052
tomasz.zielinski@beautytrade.pl

Tomasz Zieliński

STOCK CONTROLLER

GUAM

Algi GUAM® - natura i nauka, skuteczność potwierdzona badaniami. Innowacyjne, niepowtarzalne preparaty i zabiegi wykonane na bazie alg GUAM®, stanowią jedne z najefektywniejszych na świecie, naturalnych metod modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Słyną również z właściwości detoksykujących, remineralizujących, usprawniających mikrokrążenie oraz zwalczających wolne rodniki.

Co myślą o nas nasi partnerzy?

Olga Kryczka
SPA Manager
NOSALOWY PARK HOTEL & SPA*****

Wybór odpowiedniego partnera biznesowego, to podstawa zbudowania dobrej marki własnej, doskonałych doświadczeń SPA naszych klientów i oczekiwanych zysków. Ale bezcenna jest atmosfera, świadomość wsparcia, indywidualne podejście i serdeczność, którą buduje team Beauty Trade. Wieloletnia współpraca z takim partnerem to prawdziwa przyjemność.

Paulina Ściurka
SPA Manager
HOTEL CZARNY POTOK RESORT SPA & CONFERENCE****

Cenimy sobie fantastyczne wsparcie dystrybutora marki Sothys – firmy Beauty Trade, dostarcza nam wszelkich narzędzi usprawniających sprzedaż, dostawy produktów są ekspresowe, a organizowane przez nich szkolenia na najwyższym poziomie. Niosą ze sobą ogrom przydatnej, bezcennej wiedzy oraz praktyki. To również niezwykle przyjemne spotkania, na których można wymienić doświadczenia. Markę Sothys kochamy za profesjonalizm, aksamitne konsystencje, subtelne i zarazem luksusowe zapachy, eleganckie, minimalistyczne opakowania, organiczne formuły, ekologiczne idee oraz zrównoważony rozwój.

Katarzyna Hans
SPA Manager
HOTEL COLUMNA MEDICA SPA & WELLNESS****

Firma Beauty Trade, to zespół pracujący z ogromną pasją. Profesjonalne podejście i ich wsparcie, bez wątpienia przekłada się na zadowolenie mojego całego zespołu, jak również naszych klientów. Markę Sothys, na której pracujemy w naszym spa, cenimy szczególnie za wysoką jakość produktów i zabiegów, ich skuteczność, wspaniałe konsystencje oraz piękne zapachy. Dużą przewagą marki są regularnie wprowadzane nowości, co pozwala na śledzenie najnowszych trendów w kosmetologii i dostarczanie klientom innowacyjnych rozwiązań w pielęgnacji skóry.

bottom of page